Yhteys


Lähetä tarjouspyyntö


Lähetä sähköposti


Yhteystiedot

Osoite:

Kirkonkyläntie 103B,
00740 HELSINKI

Laskutustiedot:

Laskutustiedot:
Verkkolaskutusosoite: 003706288922
Välittäjän tunnus: 003723609900
Operaattori: Pagero

Vastaanotamme laskut ensisijaisesti sähköisenä.

Mikäli käytössänne on paperinen laskutus, pyydämme teitä lähettämään laskut alla olevaan osoitteeseen:

Suomen Kivipiha Oy
OVT 003706288922
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilla toimitettavat ostolaskut lähetetään aina osoitteeseen

admicom@xbs-salo.com. Sähköpostilaskuille tulee vastaanottaja merkitä samaan tapaan kuin paperilaskuille.

Toimisto: Ira Grön 050 412 1226

myynti@kivipiha.com
toimisto@kivipiha.com

Kirkonkyläntie 103B,
00740 HELSINKI


Henkilöstö

Jani Kärkkäinen, työpäällikkö

Toimitusjohtaja
p. 040-0924157
jani.karkkainen@kivipiha.com

Teemu Luostarinen, työpäällikkö

Hallituksen puheenjohtaja
p. 040-0452532
teemu.luostarinen@kivipiha.com

Tanja Harju-Koskinen, työpäällikkö

Suunnitteluhortonomi AMK, Ympäristösuunnittelija AMK
p. 050-3565160
tanja.harju-koskinen@kivipiha.com

Amanda Vuorisalo, työnjohtaja

amanda.vuorisalo@kivipiha.com
p. 046-50346543
Puutarhuri, hortonomiopiskelija

Kimmo Kieränen, työnjohtaja

kimmo.kieranen@kivipiha.com
Kivirakentaja

Juha Alasaarela, työnjohtaja

juha.alasaarela@kivipiha.com
p. 050-5434537
Puutarhuri, MMM, arboristiopiskelija

Lisa Luostarinen, työnjohtaja

p. 040-8472368
lisa.luostarinen@kivipiha.com

Ira Grön, toimisto

p. 050-4121226
toimisto@kivipiha.com